• Kategorie
  • Szukaj
  • BERG Go2 - Gokarty Jeździki 10-30 miesięcy

Brak produktów do wyświetlenia

Gokarty BERG dla dzieci

Gokarty dla dzieci to niesamowita dawka emocji już dla najmłodszych pociech. Chociaż prawdziwe gokarty przeznaczone dla dorosłych kojarzą się z adrenaliną, szybkim sportem i wiatrem we włosach, to te dziecięce gokarty nie pozostają daleko w tyle w kwestii emocji.  To właśnie korzystając z dziecięcego gokartu maluchy poznają jak wygląda fantastyczna zabawa!

Szybka jazda gokartami dla dzieci firmy BERG to bez wątpienia coś, co przypadnie do gustu wszystkim maluchom, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Któż bowiem w wieku kilku lat nie marzy, żeby zostać małym mistrzem kierownicy? Już teraz możesz pomóc spełniać najskrytsze marzenia swoich dzieci - podaruj im gokarta!

Gokarty BERG dla dzieci to atestowane zabawki spełniające  najbardziej wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa, każda mama może być zatem spokojna o bezpieczeństwo swojego malucha. Często małe gokarty dla dzieci wyglądają prawie identycznie jak te, które możemy spotkać na zawodowych torach wyścigowych. Od wyścigowych gokartów różni je oczywiście brak silnika, jednak bez wątpienia dostarczą równie dużo emocji kilkuletniemu kierowcy. Pozwól swojemu dziecku na odrobinę szaleństwa i wybierz gokart idealny dla niego. W ofercie znajdziesz gokarty dla dzieci od firmy BERG w różnych  widełkach cenowych (od kilkuset do przeszło tysiąca złotych), a także przeznaczone dla różnych grup wiekowych.  Gokarty dla dzieci wyposażone są w pedały zamiast silnika, myli się zatem ten, kto twierdzi, że to mało rozwijająca zabawka  - aby ruszyć z miejsca Twój maluch musi porządnie namachać się nogami! Dziecko z całą pewnością nie rozwinie prędkości możliwej do osiągnięcia na zawodowych torach wyścigowych, ale radość z jazdy będzie dla niego ogromna.

Wśród miłośników gokartów można znaleźć zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Producenci coraz częściej dostrzegają zainteresowanie tym sportem wśród małych dziewczynek i właśnie dlatego na rynku możemy znaleźć gokarty dla dzieci zarówno w kolorystyce chłopięcej, jak i dla dziewczynek. Większość gokartów w ofercie mają pompowane koła, dzięki czemu jazda taką maszyną będzie nie tylko przyjemna, ale i stosunkowo łatwa dla małego dziecka. Decydując się na kupno gokarta BERG warto pamiętać, żeby wybierać swój wymarzony spośród tych, które poza dobrymi kołami cechują się jeszcze dobrze wyprofilowanym siodełkiem zapewniającym dziecku wygodę. Równie ważna okaże się dobrze usytuowana i na dobrej wysokości ustawiona kierownica - tylko wówczas mamy pewność, że gokart będzie w pełni przystosowany dla naszego kilkulatka.

Gokart dla dzieci to idealny pomysł na prezent jeśli Twoja pociecha uwielbia spędzać czas na dworze - ten niewielki pojazd gwarantuje prawdziwą dawkę świeżego powietrza, a równocześnie zapewnia wyjątkowo udaną zabawę! Gokart jako pojazd niewielkich rozmiarów szybko można zapakować do bagażnika naszego samochodu i pojechać na wycieczkę do pobliskiego parku. Dobrze dobrany sprawdzi się zarówno na leśnej ścieżce, jak i nad jeziorem. Gokart dla dzieci to świetny pomysł na prezent z okazji dnia dziecka, urodzin, ale także I komunii świętej czy chociażby jako prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z całą pewnością, bez względu na okazję,  obdarowany kilkulatek będzie mile zaskoczony.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny