• Kategorie
  • Szukaj
  • POKÓJ DZIECIĘCY

Brak produktów do wyświetlenia

Wspomnienia z dzieciństwa buduje się od samego początku. Już pierwsze chwile są najważniejsze nie tylko dla samego maleństwa, ale również dla ciebie jako rodzica. Starasz się stworzyć idealne miejsce dla rozwoju dziecka, a my staramy się dać ci możliwości uzupełnienia go o najważniejsze elementy! Wyposażenie z naszego sklepu to nie tylko najwyższa jakość, ale również przepiękne, żywe kolory, doskonałe kształty i funkcjonalność dostosowana specjalnie z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Szczęście Twojego maleństwa jest Twoim własnym szczęściem, dlatego nie wahaj się i stwórz dla niego idealny pokój, w którym będzie odkrywał świat, bawił się i uczył jednocześnie.

Śliczne mebelki do pokoju dziecięcego

Produkty z Mikao.pl to gwarancja najwyższej jakości. Dzieci są szczególnie narażone na urazy przez to, że nie posiadają jeszcze odpowiedniego doświadczenia i wyobraźni, która wpływa na ich funkcjonowanie. Dlatego stawiamy na niezwykłe bezpieczeństwo i wybieramy do naszej oferty wyłącznie te produkty, które sprawdzą się jako wyposażenie. Wszystkie kształty są więc pozbawione szczególnie ostrych krawędzi, zrobione z miękkich i jednocześnie wytrzymałych tworzych. Unikamy również jak ognia sztucznych, chemicznych dodatków, które mogłyby wpłynąć na zdrowie dziecka. Mamy wiele rozwiązań, które zadowolą każdego rodzica. Zaprojektuj pokój dziecięcy razem z nami i ciesz się jego funkcjonalnością i pięknym wyglądem.

Bezpieczeństwo maluszka przede wszystkim, ale nasze wyposażenie to również niesamowity wygląd, który zachęci dziecko do zabawy. Pomoże mu to w kształtowaniu swojej osobowości i rozwoju personalnym, zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym. Dostęp do dużej ilości możliwości zabawy bardzo pozytywnie wpłynie na Twoją pociechę. Pokój dziecięcy powinien być miejscem kolorowym i wypełnionym ciepłem, by jak najwięcej miłości rodzicielskiej zostało przekazane do jego serduszka. Dzięki temu nawet Ty o wiele chętniej poddasz się szałowi zabawy i spędzisz ze swoją pociechą o wiele więcej czasu w przyjemny sposób.

Podstawa, bez której pokoik się nie obejdzie!

Zabawki zabawkami, półki półkami, ale są takie elementy, które są bardzo istotne dla pokoju dziecięcego. Mowa tutaj o krzesełkach i stolikach dla dzieci. Podstawowym problemem najmłodszych jest to, że są zbyt mali, by sięgać do stołów dla dorosłych! Siadanie na wysokich krzesłach jest dla nich niewygodne, a dla rodzica nie stanowi komfortu ciągła konieczność sadzania czy ściągania malca z niego. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz krzesełka i stoliki idealnie dopasowane do wzrostu najmłodszych! Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało swój personalny kącik, w którym będzie mogło rysować, uczyć się pisać, czytać czy też układać klocki. Nauczysz go dzięki temu odrobiny samodzielności i sprawisz, że będzie o wiele chętniej bawiło się rzeczami, które wymagają stolika oraz krzesełka do siedzenia przy nim. Możesz nawet podawać na nim obiadek czy śniadanko - będzie to pierwszy krok do nauczenia małego tego, jak samodzielnie jeść!

Nasze stoliki posiadają różne ciekawe, dodatkowe funkcje. Przede wszystkim robione są one na kolorowo i wesoło, żeby zwrócić uwagę dziecka i zachęcić go do podejmowania interakcji z wyposażeniem. Niektóre z dostępnych u nas modeli posiadają nawet przejrzyste tablice wyposażone w alfabet oraz cyferki, z którymi maluch natychmiastowo się polubi. Pomoże mu to przyswoić pewną podstawową wiedzę. Naszym celem jest pomóc Tobie w stworzeniu idealnego domu, w którym będziesz się czuł z dzieckiem bezpiecznie i swobodnie!

  • Sklep zamknięty