• Kategorie
  • Szukaj
  • ROWERY

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawa i ruch - rowerki dla dzieci

Rozwój motoryczny jest niezwykle ważny dla każdego maleństwa od najmłodszych lat życia. Dlatego w naszym sklepie możesz znaleźć przeróżne rowerki dla dzieci, które przyciągną do siebie zarówno dziewczynki jak i chłopców. Są bogate w kolory oraz wzory. Różne modele pozwolą na dobranie ich pod względem wieku oraz konkretnych zainteresowań. W zależności od potrzeb posiadamy zarówno trójkołowe, biegowe jak i dwukołowe. Możliwość regulacji siodełka pozwoli na używanie go przez wiele lat i nie odbierze mu funkcjonalności. Bez względu na wiek są doskonałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu jak i zajęcia najmłodszego członka rodziny, kiedy Ty musisz zająć się czymś ważnym. Rozwijająca zabawa zawsze wpływa pozytywnie na poczucie własnej wartości maluszka, jego pewność siebie oraz sprawia, że o wiele chętniej podejmuje wszelkie czynności. Jest to połączenie zabawy, nauki oraz ruchu - rowerki dla dzieci to sposób na zatroszczenie się o zdrowie psychiczne oraz fizyczne jego użytkownika i wspomaga rozwój obu tych cech. To sprzęt tworzony w samych superlatywach, z którego Ty będziesz zachwycony, a malec będzie miał zabawy na długie godziny!

Do poszerzania kolekcji, z której potem to Ty możesz wybierać według zainteresowań i potrzeb dziecka, inspirują nas wszyscy rodzice i dzieci, które pragną pozostać w ruchu i zdobywać świat! Śliczny rowerek zachęci nawet najbardziej opornego malucha, żeby udać się na przygodę i spróbować czegoś nowego. Przyzwyczajanie go od najmłodszego od najprostszych, trójkołowych modeli zachęci go do podejmowania coraz śmielszych prób i uczenia się czegoś nowego. Bez względu na to, jakiej płci jest Twoje dziecko, znajdziesz u nas coś, co na pewno przypasuje do gustu akurat Twojego maluszka. Posiadamy w swojej ofercie wiele profesjonalnych firm takich jak Kettler czy Feber. Są to znani na całym świecie producenci, których marki są gwarancją jakości i udanego zakupu na wiele lat. Przez wzgląd na bezpieczeństwo dziecka, do wyboru są wyłącznie te, które zapewnią mu pełną swobodę bez narażania na jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. Jesteśmy świadomi, że wiele dzieci ma problemy z rzeczami takimi jak alergia, dlatego pilnujemy, by dobierane do produkcji materiały spełniały atesty bezpieczeństwa oraz jakości. Ważnym atutem naszego asortymentu jest jego wygoda. Doskonale dopasowane siedziska, ramy oraz kierownica mają zapewnić pełną wygodę podczas jazdy. Służą też one ochronie zdrowia kręgosłupa, by ten utrzymany był w odpowiedniej pozycji. Zapobiega to nieodpowiednim wypaczeniom i dba o kondycję malca przez cały czas. Podczas jazdy wzmocnieniu i kształceniu ulegają mięśnie, więc i cała motoryka rozwija się razem z nimi. Może to w znaczącym stopniu wpłynąć na rozwinięcie balansu. Kolejnym z pozytywnych wpływów jest to, że nawet najbardziej niepokorne dzieci po kilku godzinach zabawy na świeżym powietrzu i jeździe na rowerku uspokoją się i staną bardziej posłuszne. O wiele chętniej zjedzą przygotowany dla nich obiad i nie usłyszysz nawet głosu sprzeciwu! Potem grzecznie ułożą się do snu i zasną błyskawicznie, zanim sam zdołasz zauważyć. Każdy diabełek zamieni się w aniołka!

Troszczymy się zarówno o dobro dzieci jak i dobro rodziców. Dlatego to właśnie dla nich dostępne są oferty w naszym sklepie. Łączą one w sobie jakość, wygląd i wygodę oraz najważniejsze - bezpieczeństwo. Konstrukcje są stabilne, bardzo mocne. Nie ulegną wypaczeniu, są odporne na urazy mechaniczne oraz nie straszne im słońce czy deszcz. Odpowiednio pielęgnowane będą służyć przez wiele lat, a nawet będziesz mógł je przekazać następnemu pokoleniu! Warto jednak pamiętać, że dzieci mają przeróżne pomysły, dlatego udając się z nimi na spacer należy zwracać uwagę na ochronę indywidualną, zwłaszcza podczas poruszania się przy ulicy szybkiego ruchu. Rowerki dla dzieci to rewelacyjny prezent, który zapewni rozwój dla każdej pociechy - sprawi, że dostaną one skrzydła i zapragną się więcej uczyć i zdobywać cały świat! To sprawdzony przepis na szczęśliwe dzieciństwo.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny