• Kategorie
  • Szukaj
  • ZABAWKI OGRODOWE

Brak produktów do wyświetlenia

Najlepsza zabawa dla dziecka!

Szukasz prezentu dla małej pociechy na urodziny, imieniny, komunię czy dzień dziecka? Chcesz, żeby Twoje dziecko prawidłowo się rozwijało i zawsze biegało z uśmiechem na twarzy? Zaoferuj mu odrobinę nieba! Spraw, by było najszczęśliwszym stworzeniem pod słońcem i zawsze budziło się chętne i zwarte do podejmowania wyzwań każdego następnego dnia! Zabawki ogrodowe Mikao.pl to gwarancja doskonałej jakości oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki bardzo starannym projektom, które osiągamy przy współpracy z profesjonalistami, do naszego sklepu trafiają wyłącznie najlepsze spośród najlepszych zabawek! W swojej ofercie posiadamy znane wszystkim i sławne na całym świecie marki, takie jak Little Tikes, L.O.L. Suprise, SImba, BIG i wiele więcej. Znajdziesz odpowiednie zestawy dla dziewczynek jak i chłopców - śliczne przyrządy do malowania, samochodziki, klocki, a nawet przebrania na bale halloweenowe! Przedział wiekowy jest również różny - znajdziesz coś dla najmłodszych jak i już trochę starszych pociech! Dzięki Mikao.pl Twoje dziecko będzie o wiele chętniej bawić się w ogrodzie i cieszyć świeżym powietrzem!

Zabawa na dworze to zdrowie!

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje dziecko. Słońce polepsza samopoczucie i sprawia, że wytwarzamy bardzo ważną dla organizmu witaminę D, która ma bardzo duży wpływ na rozwój. Dzięki zażywaniu ruchu kształtują się bardzo istotne zdolności motoryczne, które wpływają potem na sprawność naszego maluszka. Ponadto pobudza to wyobraźnię i sprawia, że dziecko o wiele lepiej się hartuje - możesz w kontrolowany sposób sprawiać, by miało kontakt ze światem zewnętrznym i powoli uczyło się wszystkiego, co powinno wiedzieć. Na miękkim trawniku nawet przewrócenie się nie będzie straszne! Często największym problemem jest to, że nasza pociecha nie chce dać się wyciągnąć na podwórko. Jak sobie z tym poradzić? Zamontuj w swoim ogrodzie wspaniałą huśtawkę i dodaj do tego piaskownicę! Stwórz wspaniały, prywatny plac zabaw, w których dziecko zawsze będzie bezpieczne i dzięki odpowiedniemu otoczeniu nie będzie narażone na wypadki! Widząc kolorowy, pełen życia ogród malec o wiele chętniej na niego wybiegnie. Samo będzie ciągnęło, byś go wypuściła i pozwoliła mu się pobawić. Warto pamiętać, że zabawki z naszego sklepu to nie tylko zabawa - to również nauka! Kiedy Twoja pociecha wygania się na dworze, będzie o wiele chętniej jadło i samo ułoży się do snu - nawet nie będziesz wiedziała, kiedy! Zniknie problem wszystkich niejadków i tych nicponi, które nie chcą się położyć do łóżka.

Nauka poprzez zabawę w bezpiecznym wydaniu

Dzieciom często przychodzą do głowy różne pomysły, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Powoli dopiero kształtują się u nich odruchy samozachowawcze, muszą same zakosztować świata i wszystkich błędów, żeby się przekonać, co wolno a czego nie można. Jesteśmy tego w pełni świadomi! Inspirowani największymi łobuzami i najbardziej żywymi dziećmi oraz tymi, które są w pełni kreatywne i próbują ciągle czegoś nowego, tworzymy cały nasz sprzęt! Myślimy przede wszystkim o tym, by były to zabawki bezpieczne. Unikamy dodawania niebezpiecznych, chemicznych substancji. Stawiamy na stabilność oraz ochronę - dodanie do tego wesołego, kolorowego wyglądu, by zachęcić najmłodszego członka rodziny do wzięcia udziału w zabawie stanowi przyjemny dodatek, który jest dla nas przyjemnością! Zobaczysz, że będziesz o wiele szczęśliwszym rodzicem, mogąc się śmiać razem ze swoim maluszkiem podczas wspaniałych harców po podwórku! Dlatego też dostępne u nas moduły placów zabaw, w tym huśtawki i piaskownice, są zaprojektowane tak, by nie tworzyły żadnych sytuacji powodujących zagrożenie. Zrobione są z trwałych materiałów. Unikamy również ostrych krawędzi! Dobrze zamontowana huśtawka będzie stabilna przez wiele lat. Ich trwałość sprawia, że są one wieloletnim zakupem, co sprawia, że będą z Tobą i Twoim dzieckiem przez całe jego dzieciństwo. Z całą pewnością będą mogły posłużyć nawet i przyszłemu pokoleniu!

  • Sklep zamknięty