• Kategorie
  • Szukaj
  • ZABAWKI

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki dziecięce

Szukasz sposobu na spędzenie czasu ze swoją pociechą? Chcesz, żeby chętnie badał świat, by go poznawał i cieszył się nim w pełni? Zabawki dla dzieci z naszego sklepu spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki nim będziesz mógł spędzić ze swoim maluszkiem więcej czasu, albo zostawić go z myślą, że jest bezpieczny i zająć się pracą. Posiadamy bardzo szeroki wybór asortymentu. Znajdziesz coś zarówno dla niemowląt jak i dzieci starszych. Są u nas zarówno te, które będą idealne dla dziewczynek, jak urocze lalki czy zestawy do malowania albo opiekowania się puchatymi zwierzaczkami, a także te stworzone specjalnie dla chłopców - takie jak samochodziki, garaże do parkowania czy klocki. Oferowany przedział ma szerokie spektrum możliwości - co to oznacza? Otóż wyznajemy zasadę, że zabawa może również uczyć! Dlatego tworzymy wiele edukacyjnych elementów, które wplecione są w całokształt, by podtykać pod nos najmłodszych rozwiązania na szybką i sprawną naukę świata! Jest to najlepsza metoda zachęcania najmłodszych do nauki, potwierdzone przez badania psychologów. Warto zadbać o to, by już od niemowlęcia podsuwać swojej pociesze przeróżne ciekawostki, które zachęcą go do dalszych zabaw. Każde dziecko ma inne zapotrzebowania i każde będzie przyciągało coś innego. Badaj i sprawdzaj zainteresowania swojego malucha, by kupować mu to, co naprawdę lubi! Dzięki temu zawsze będzie nosiło na twarzy szeroki uśmiech, a razem z nim i Ty się uśmiechniesz!

Nauka poprzez zabawę!

Nie ma lepszego sposobu na zaangażowanie najmłodszego członka rodziny do nauki niż pokazanie mu, że jest to sama przyjemność! Interaktywne, edukacyjne zabawki sprawdzą się zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Posiadamy wybór zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dobranie odpowiedniego zakupu do płci może bardzo mocno wpłynąć na zainteresowanie malucha danym przedmiotem, dlatego warto się zastanowić, co on tak naprawdę lubi i co najbardziej go przyciąga - ułatwi to zaangażowanie go! Niektóre z dostępnych artykułów mają za zadanie skupić rozwój maleństwa na motoryce oraz jego zdolnościach fizycznych, takich jak chodzenie, czy majsterkowanie. Inne zaś w pełnie nawiązują do rozwoju psychiki. Kształcą wyobraźnię oraz pomagają poznać w organoleptyczny sposób. Dla niemowląt jest to szczególnie istotne, ponieważ zaczynają one swoją naukę i poznawanie świata właśnie od dotykania go, smakowania. Klocki, które należy dopasować do odpowiednich fragmentów układanki, czy wsunąć do odpowiednio wykrojonego kształtu, będą doskonałe już na sam start przygód w wielkim świecie!

Nie martw się, nasze zabawki są bezpieczne!

Dbamy o to, by dostępne w naszym sklepie produkty zapewniały pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Bez względu na to, czy musisz się akurat czymś zająć i dziecko musi zostać na moment samo, czy też bierzesz udział razem z nim w harcach i przygodach, spełniają one swoją rolę w stu procentach tak, abyś Ty jako rodzic nie musiał się martwić o to, że wydarzy się jakiś wypadek. Stosowane materiały są bezpieczne i pozbawione groźnych substancji, które mogłyby zaszkodzić maluchowi poprzez kontakt z nimi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niemowlaki jak i starsze dzieci mają często rzeszę dziwnych pomysłów, których dorosły nie jest w stanie przewidzieć, dlatego projektujemy je tak, by były odpowiednio dopasowane do możliwości malucha oraz jego skłonności. Przy wybieraniu zabawki warto zwrócić uwagę na to, dla jakiego wieku jest ona przeznaczona - jest to bardzo istotne, ponieważ wpływa na wspomniane bezpieczeństwo i przede wszystkim jest to wyznacznikiem rozwoju, na który wpłynie. Dopasowanie zbyt małego wieku do większego dziecka, bądź na odwrót, może sprawić, że w ogóle nie będzie ono zabawką zainteresowane lub narazi je na niebezpieczeństwo. Przedział wiekowy jest opracowywany wraz ze specjalistami i ustalany odgórnie, by spełniały swoje funkcje edukacyjne. Interaktywne modele często posiadają wiele ciekawych rozwiązań - ręczymy za ich bezpieczeństwo! Nasze zabawki są trwałe i posłużą przez długie lata!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny