Gokarty na pedały cieszą się coraz większą popularnością 
i stały się wymarzonymi zabawkami dla dzieci.
Nic dziwnego – jazda gokartami to niesamowita frajda.
To zabawki, które pomogą oderwać dziecko
od komputerowych gier i zachęcić
do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Gokarty renomowanych firm, często stylizowane są na auta terenowe lub sportowe. Szybka jazda tymi czterokołowymi pojazdami, pozwala dzieciom wyobrazić siebie
w prawdziwym samochodzie i poczuć wiatr we włosach
jak podczas przejażdżki kabrioletem.

Wybór modeli gokartów jest naprawdę szeroki. Na przykład w ofercie holenderskiego producenta BERG, znajdziemy gokarty na pedały zarówno dla starszych dzieci, jak i tych najmniejszych.
Dla maluszków od 10 miesiąca firma BERG oferuje gokarty GO2, które mają chowane pedały i na początku mogą służyć jako jeździk do odpychania. Dobrze wyprofilowane i antypoślizgowe siodełko zapewnia dziecku odpowiednią pozycję
i wygodę. Dostępne są kolory : miętowy, różowy i niebieski.

Dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat dedykowane są łatwe w prowadzeniu, ale przede wszystkim spełniające kryteria bezpieczeństwa - gokarty Buzzy, stylizowane na prawdziwe pojazdy jak : Jeep Rubicon, Sahara, FIAT 500, John Deere
a także kolorowe: Buzzy Bloom, BSX, Racing, Nitro.

Seria Reppy to gokarty BERG stworzone dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Posiadają opony wykonane z wysokiej jakości pianki, są ciche i odporne na przebicie, wytrzymałe
i zapewniają doskonałą  jazdę po różnym terenie.

Kubełkowe siedzisko może być  regulowane w 4 pozycjach i zapewnia wygodna jazdę.
Gokarty BERG Buddy to oferta dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wysoka jakość materiałów użytych przez producenta zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Pojazdy te pozwalają dzieciom na odrobinę szaleństwa i dostarczają sporą dawkę emocji.

Średniej wielkości gokarty Rally i Compact przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Modele te cechuje wygodna pozycja za kierownicą, lekkość prowadzenia i zwrotność. Regulowana wysokość kierownicy oraz siedzenia umożliwia dostosowanie do wysokości dziecka. Nadają się do jazdy prawie w każdych warunkach. Swoim designem szczególnie zwracają na siebie uwagę Jeep Adventure oraz Rally Force.

Gokarty BFR dla dzieci powyżej 8 lat i dorosłych to najwyższy komfort jazdy. Są bardzo zwrotne i sprawnie reagują na ruchy kierowcy a masywne opony pozwalają na stabilną jazdę bez względu na rodzaj nawierzchni.

Wybierając gokart na pedały dla dziecka warto zwrócić uwagę na produkty oferowane przez renomowanych producentów, ponieważ są to atestowane zabawki dla dzieci, posiadające europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów zapewniających długotrwałe użytkowanie.

Gokart na pedały to wspaniały prezent zarówno dla dzieci jak i dorosłych.