• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice i akcesoria

Brak produktów do wyświetlenia

Tablice dla dzieci

Tablice dla dzieci to świetny pomysł nie tylko na udaną zabawę Twojego dziecka, ale również element, który może nam - rodzicom, pomóc w utrzymaniu porządku w domu wprowadzając Twoją pociechę w świat obowiązków. Wybór tablic dla dzieci jest ogromny - od drewnianych tablic suchościeralnych, przez tablice magnetyczne z zestawami pięknych magnesów na tablicach multi zadaniowych skończywszy. Każda z tablic jest gwarancją radości Twojego dziecka.

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic - kiedyś wystarczył dzieciom kawałek białej kredy i fragment przydomowego chodnika, dzisiaj świat zabawek poszedł tak bardzo do przodu, że oferta tablic dla dzieci po prostu zaskakuje. Na rynku dostępne są rozmaite tablice dla dzieci - te przeznaczone dla dzieci już dwuletnich, jak i tablice dla  tych nastoletnich pociech. Ze względu na bogatą ofertę zakres cenowy proponowanych  tablic jest bardzo szeroki. W zależności od przeznaczenia tablicy, a także materiału z którego została ona wykonana, ceny tablic wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Kupując prezent dla dziecka w postaci tablicy, warto zwrócić uwagę na materiał z którego została ona wykonana - oczywistym jest, że tablice drewniane posłużą dziecku nieco dłużej niż najbardziej kolorowa tablica wykonana z plastiku. Przewagą tablic drewnianych jest jeszcze ich nienachalna estetyka - zazwyczaj takie tablice dla dzieci łatwo wpisują się w panujący ostatnio nurt estetyki skandynawskiej i filozofię wooden toys.

Do najpopularniejszych rodzajów tablic dla dzieci z całą pewnością należą tablice kredowe suchościeralne. To nowsze wersje znanych nam tablic szkolnych, dostosowanych do potrzeb i wieku dzieci. Zazwyczaj z jednej strony drewnianej sztalugi znajduje się tablica kredowa, po której można pisać kolorową kredą, a po drugiej stronie drewnianej sztalugi producent umieścił tablicę magnetyczną. To świetne rozwiązanie na szare, deszczowe popołudnia. Tablica kredowa z całą pewnością przyda się do zabawy w klasę - wówczas Twoje dziecko może wcielać się w rolę nauczyciela, a za ławkami posadzić swoje ulubione maskotki. Tablica kredowa to także świetne rozwiązanie niezastąpione do rodzinnej rozgrywki w kalambury! Druga strona tablicy, czyli tablica magnetyczna dla dzieci to dobry pomysł zarówno do zabaw w grupie, jak i samodzielnej zabawy na przykład w czasie choroby - w grupie dzieci mogą układać rozmaite obrazki z magnesów, a w pojedynkę tablica może służyć chociażby do układania równań matematycznych. Inną popularną tablicą dla dzieci jest tablica zachowań - umieszcza się ją zazwyczaj w pokoju dziecka lub kuchni, a służy do zaznaczania dziecięcych obowiązków. Specjalne magnesy przykleja się przy danym obowiązku, który należy do dziecka, a uśmiechnięte magnesy - buźki przyklejane przez rodziców stanowią nagrodę za dobre zachowanie dziecka.

Istnieją jeszcze inne tablice dla dzieci - drewniane tablice do nauki pisania, tablice po których można pisać flamastrami czy tablice magnetyczne w kształcie ciekawych figur, które same już będą stanowiły dekorację dziecięcego pokoju.  Pomysł na tablice dla dzieci to świetne rozwiązanie, które nie tylko bawi, ale i rozwija dziecko - w trakcie jednej zabawy pozwala wcielić się w rolę, a w trakcie innej, samodzielnej zabawy mocno rozwija półkulę twórczą mózgu.  Producenci dbają również, żeby każda z takich tablic dla dzieci była przedmiotem, który starcza na dłużej, pozwalała dziecku uruchomić kreatywność - to zatem dobry pomysł na prezent dla Twojej pociechy.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny