• Kategorie
  • Szukaj
  • Dla niemowląt

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki dla niemowlaka

Zabawki dla niemowląt muszą spełniać określone warunki. Powinny być wykonane z najlepszych materiałów, które po specjalistycznych weryfikacjach i licznych testach będą gwarantowały najmłodszym bezpieczeństwo. Poszukując idealnych zabawek dla niemowlaka, konieczne jest zwracanie uwagi na atest i certyfikaty, które wymagają odpowiednich materiałów, niestanowiących zagrożenia dla wrażliwej skóry najmłodszych. Ponadto istotne są czynniki, które nie wpłyną negatywnie na rozwój dziecka. Zbyt głośne zabawki interaktywne czy wykończenie o ostrych brzegach dyskwalifikują zabawki i stanowią uzasadnione zagrożenie dla niemowlaka nieprzystosowanego do intensywnych bodźców. W naszej ofercie skupiliśmy się na propozycjach bezpiecznych, ale i edukacyjnych, które zostały przystosowane dla dzieci poniżej 1 roku życia. Kolorowe wykończenie i mnóstwo oryginalnych sposobów na zainteresowanie najmłodszych z pewnością zaciekawią i, co najważniejsze, zabawią w tym ważnym okresie rozwoju umiejętności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy sprawdzone rozwiązania, które zostały wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Interaktywne zabawki dla niemowląt

Zabawki dla niemowlaka powinny niejako prowokować do podjęcia zabawy. Elementy interaktywne skutecznie wspierają prawidłowy rozwój i warunkują naturalne odruchy dziecka. Wspierają osiągnięcie konkretnego celu i gwarantują mnóstwo zabawy. Popularnością cieszą się kolorowe grzechotki z elementami ruchomymi, dźwiękowymi i wizualnymi, które przykuwają uwagę wykończeniem oraz zróżnicowanymi kształtami. Na początek niezastąpionym wyborem będą zabawki z melodyjkami. Popularnością cieszą się karuzele przeznaczone do montowania na łóżeczku lub przy wózku, a także miękkie maty z mnóstwem akcesoriów. Ponadto dla niemowlaków, które jeszcze nie potrafią samodzielnie siedzieć, przygotowaliśmy między innymi lampki nocne z projektorem. Efekt kolorowych motywów na ścianie i suficie oraz kojąca melodyjka to świetny sposób na zainteresowanie malucha między kolejną drzemką a porą karmienia. Niemowlę musi nauczyć się odruchu chwytania, dlatego niezastąpionym towarzyszem są grzechotki czy gryzaki. Nieco starsi odkrywcy chętnie podejmują wyzwanie wymagające umieszczenia elementów w konkretnym miejscu, coraz częściej wybierają zabawki na sznurkach oraz podejmują wyzwanie układania klocków, które z pewnością wraz z upływem czasu wciąż pozostaną jedną z ulubionych form zabawy. Im większa aktywność dziecka, tym większe możliwości rozwoju, które wymagają dopasowania odpowiednich zabawek.

Kolorowe zabawki dla niemowląt

Zabawa gadżetami to dla niemowląt najlepszy sposób na naukę niezbędnych umiejętności, które z czasem są rozwijane i chętnie wykorzystywane. Kluczowym elementem rozwoju jest umiejętność unoszenia głowy w czasie leżenia na brzuchu, koordynacja ruchowa, siadanie i wreszcie chodzenie. Maluch, otrzymując kolorową zabawkę interaktywną, chętnie sprawdza jej możliwości. Odkrywa kolejne tajemnice i z niecierpliwością czeka na ciekawe bodźce. Pierwsze zabawy powinny odbywać się przy asyście miękkich wykończeń, które nie zrobią krzywdy i nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Oferujemy mnóstwo interaktywnych zabawek przeznaczonych dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Kolorowe książeczki do kąpieli, zabawki z radosnymi melodiami, maty z wiszącymi elementami, które gwarantują mnóstwo frajdy już po pierwszym miesiącu życia. Dziecko poprzez mimowolne ruchy chętnie obserwuje kołyszące się kształty i uspokaja się, kiedy słyszy delikatną muzykę z pozytywki. Od momentu, kiedy niemowlę zaczyna aktywniej spędzać czas, rodzice decydują się na zakup edukacyjnych zabawek dla niemowląt, które pomagają w ćwiczeniu kreatywności, rozpoznawaniu kształtów oraz tych, które uczą koordynacji. Wszystkie umiejętności przybliżają dziecko do etapu, w którym zaczyna stawiać pierwsze kroki i chętnie wypowiadać pierwsze słowa. Bez wątpienia kolorowe zabawki dla niemowląt, dopasowane do etapu rozwoju dziecka, są świetnym pomysłem na prezent.

  • Sklep zamknięty